У Росії відкликають колісні диски трьох брендів

В России отзывают колесные диски трех брендов

До відгуками автомобілів ми вже звикли: Росія перетворилася в цивілізований ринок, де автовиробники регулярно влаштовують сервісні кампанія для усунення заводських дефектів. А ось колісні диски, на нашій пам’яті, відгукуються вперше.

Компанія «Ярштнторг» направила в Росстандарт повідомлення про добровільне відкликання на російському ринку колісних дисків торгових марок Cross Street, Alcasta і Megami. Дана компанія є офіційним представником виробника на нашому ринку.

Під сервісну кампанію, підпали диски, продані з жовтня 2016 р. по березень 2017 р. наступних артиклов: Cross Street CR-08 (артикул 9131836, 9131715) типорозмір 16х6,5J; Alcasta М20 (артикул 9123491) типоразмер16х6,5J і Megami MGM-3 (артикул 9189544) типоразмер15х6,0J.

Причиною відкликання є виявлене невідповідність маркування продукції фактичним характеристикам продукції, в частині зазначення розміру максимальної навантаження. При цьому фактична підтверджена навантаження, яке витримує одиниця продукції, що відповідає вимогам виробника відповідного транспортного засобу, що виключає загрозу шкоди життю або здоров’ю споживачів продукції.

На всіх колісних дисках торгових марок буде виконана заміна маркування. Всі ремонтні роботи будуть здійснюватися безкоштовно для власників.