Вторинний ринок: продажі ростуть, лідери втрачають вагу

Вторичный рынок: продажи растут, лидеры теряют вес

На російському ринку старих автомобілів спостерігається впевнене зростання після деякої стагнації. Звичайно, до феноменально швидкого відновлення ринку нових машин йому поки далеко, тим не менше, і на вторинці машини стали активніше купувати. І тут почала спостерігатися цікава статистика.

За підсумками перших десяти місяців продажу автомобілів з пробігом на російському ринку виросли на півтора відсотка до 4 368 704 автомобілів, при цьому в жовтні було продано 473 022 автомобіля з пробігом, що на 0,8% більше, ніж роком раніше.

У лідерах залишаються марки Lada і Toyota, але їх продажі впали на 0,8% та 1 відсоток відповідно, повідомляє агентство «Автостат». Крім них негативну динаміку також показує Mitsubishi, продаж б/в автомобілів якої знизилися за 10 місяців 2,3%. Інші бренди з Топ-10 знаходяться в плюсі, найкраща динаміка у Kia (+13.9%).

Падіння Lada обумовлено зниженням продажів старих Lada 2114 (-0,8%) і Lada-2107 (-4%), які очолюють рейтинг популярності серед моделей. На третьому місці знаходиться Ford Focus різних поколінь (+2%). Також у першій п’ятірці знаходяться Lada-110 (-4,7%) і Lada Priora (+6,1%).