Volkswagen представив седан Polo нового покоління

Volkswagen представил седан Polo нового поколения

Південноамериканська відділення Volkswagen розсекретила нове покоління седана Virtus. Під цим іменем тут продається добре відомий нам трьохоб’ємний Polo. З попередником модель не має нічого спільного.

Найважливіше: нове покоління побудовано на укороченою модульної платформі MQB, тій самій, на якій зроблений новий хетчбек Volkswagen Polo, що продається в Європі. Зовнішність седана теж серйозно змінилася. Аж до передніх стійок він повторює хетчбек, позаду дверей з’явилися невеликі віконця (так машина виглядає солідніше) а задня частина нагадує великий Volkswagen Jetta і навіть седан Audi A3.

Повністю змінився й інтер’єр машини. Топові версії отримали не тільки останні покоління інформаційно-розважальних систем, таких же як у хетчбека, але і віртуальну приладову панель на базі широкоформатного екрану! Щоправда, невідомо чи з’являться все це на російській версії: у Південній Америці Virtus позиціонується як досить престижна модель Volkswagen.

На презентації були оголошені перші силові агрегати для Virtus. Це літровий турбомотор потужністю 115 к. с. і його 95-сильна версія, що працює на етанолі. Природно, цього мотора у російської версії не буде, вона напевно збереже нинішні силові агрегати об’ємом 1,4 і 1,6 літра.

Продажі Volkswagen Virtus в Бразилії та Аргентині стартують на початку наступного року. А от коли машина добереться до Росії — невідомо. Поки в російському відділенні задоволені продажами нинішнього покоління седана Polo (машина входить в десятку найпопулярніших моделей на ринку) і навряд чи будуть форсувати події.