В Росію може повернутися Chevrolet Aveo

В Россию может вернуться Chevrolet Aveo

На російському ринку знову може з’явитися Chevrolet Aveo останнього покоління, продажі якого були припинені, коли концерн General Motors кілька років тому вирішив відвести з нашого ринку бренду Chevrolet і Opel. Причому, повернення може відбутися з несподіваної точки на карті світу.

Справа в тому, що в базі Росстандарту з’явилося схвалення типу транспортного засобу (ОТТС), видане казахстанському «Азія Авто», компанії, яка збирає в Казахстані автомобілі декількох марок (включаючи Lada) для місцевого ринку. Навіщо казахам отримувати російський сертифікат — загадка. Хоча інакше ніж організацією продажів у нас цієї машини факт пояснити, мабуть, не можна. Адже від митних зборів при належній локалізації виробництва в Казахстані Chevrolet Aveo буде звільнено: ця країна разом з Білорусією і Росією входить в євразійський митний союз.

ОТТС отримано для машини з двигуном потужністю 115 л. с., який оснащується або механічною коробкою передач або 6-діапазонним «автоматом». Судячи по документу машина буде оснащена двома подушками безпеки, системами стабілізації контролю тиску в шинах, а за доплату будуть пропонуватися бічні подушки і шторки безпеки, кондиціонер або клімат-контроль.

З урахуванням того, як виросли ціни на другі покоління Hyundai Solaris і Kia Rio у «Азія Авто» є всі шанси на успіх на нашому ринку з новою моделлю. Інша справа, що дилерської мережі в нашій країні у компанії немає, а значить, доведеться шукати нових партнерів.