Відома дата прем’єри оновленого Mercedes-Benz C-класу

Известна дата премьеры обновленного Mercedes-Benz C-класса

Mercedes-Benz C-класу: дуже важлива для компанії модель, це самий продаваний автомобіль з трипроменевою зіркою на європейському ринку. Тому до оновлення моделі німці підійшли дуже обережно.

Після рестайлінгу С-клас отримає нові радіаторні грати, фари, ліхтарі і бампер, що зробить його зовнішність схожим на більш великий Е-клас останнього покоління. Також, для залучення аудиторії в США і Китаї на кузові додасться маса хромованих декоративних елементів.

Зміниться і інтер’єр: тут з’явиться новий трехспицевой кермо, а приладова панель і широкоформатний екран інформаційно-розважальної системи будуть об’єднані під єдиним склом.

У моторній гамі повинен з’явитися новий 2-літровий бензиновий турбодвигун потужністю близько 260 л. с. Нинішня лінійка силових агрегатів буде злегка модернізована і повинна стати економічніше.

На європейському ринку продажі оновленого Mercedes-Benz C-класу почнуться практично відразу після його прем’єри на автосалоні в Женеві в березні наступного року. Влітку машина повинна дістатися і до російського ринку.