Toyota оновила пікап Hilux

Toyota обновила пикап Hilux

Компанія Toyota оновила пікап Hilux — новинка офіційно дебютувала в Таїланді, де і виробляється. Зовні автомобіль змінився не сильно, з технічної частини залишився прежнием, зате обзавівся новою комплектацією.

Всі помітні зміни в зовнішності Toyota Hilux зосереджені в передній частині: пікап отримав нову трапецевидну хромовану решітку, яка зробила його схожим на американську Tacoma. Також змінилася форма переднього бампера, з’явилися нові протитуманні фари з С-подібною окантовкою.

У гамі з’явилася нова версія, яка отримала назву Rocco (на фото). В ній у пікапа збільшений кліренс, з’явилася захист днища і пластикові розширювачі колісних арок, 18-дюйсовые колеса з внедорожной гумою і аплікація на кузові. У комплектацію входять всі опції топової версії.

По технічній частині пікап взагалі не змінився і як і раніше пропонується у Таїланді з бензиновим і дизельним двигунами. Коли машина добереться до Росії невідомо, але японці його точно привезуть до нас — Hilux за підсумками дев’яти місяців є найпопулярнішою моделлю в своєму сегменті.