Toyota готує новий концепт кросовера

Toyota готовит новый концепт кроссовера

На мотор-шоу в Лос-Андежелесе Toyota представить концепт FT-AC, поки компанія опублікувала лише тизер новинки, тому залишається лише здогадуватися, що це за автомобіль. Індекс розшифровується як Future Toyota Adventure Concept.

Так як всі концепти японської компанії мають в індексі або назві початок FT, то нам залишається лише слово Adventure, тобто пригода. Судячи з тизера компанія готує машину, яка буде мати непогані можливості для їзди по бездоріжжю, інакше навіщо на її даху розташовані додаткові світлодіодні пошукові фари?

Однак бентежить явно невеликий кліренс концепту: світлодіодні елементи в передньому бампері висвічують як низько він розташований. В очі також впадають великі дзеркала заднього виду, які, схоже, розташовані на передніх крилах, а не на дверях. Крім того, помітно, що концепт має розширювачі колісних арок з незабарвленого пластику.

Чи стане Toyota FT-AC передвісником серійної моделі? Невідомо, хоча квітневий кросовер FT-4X практично напевно піде у виробництво і стане ідеологічним спадкоємцем Toyota FJ Cruiser.