Tata інвестувала в конкурента Tesla

Tata инвестировала в конкурента Tesla

Індійський автомобільний концерн Tata підтримав грошима компанію Faraday Future, яка ще нещодавно погрожувала викинути Tesla з ринку. Але зіткнувшись з труднощами в стартапі почали шукати нові джерела фінансування.

Індійці вклали 900 мільйонів доларів в стартап отримавши натомість близько 10 відсотків компанії, яка сьогодні перебуває в жалюгідному стані. У Tata кажуть, що задоволені угодою, так як отримають доступ до електричних технологій Faraday Future та її напрацювання в області «підключених» автомобілів. Це важливо, так як належить Tata Jaguar Land Rover взяв курс на електрифікацію всього свого модельного ряду.

Faraday Future отримавши доступ до фінансування зможе добудувати власний завод з виробництва батарей в Техасі і нарешті почати виробництво своєї першої моделі, суперседана FF91. Останнім часом стартап відчуває серйозні складності, а компанію покинули ряд ключових менеджерів: фінансовий директор Стефан Краузе і технічний директор Ульриз Кранц (раніше очолював відділення «i» концерну BMW AG.