Subaru повертає в Росію великий седан

Subaru возвращает в Россию большой седан

Російське відділенні Subaru оголосило про те, що на нашому ринку відновляться продажу великого седана бізнес-класу Legacy, продажі якого були припинені в кінці 2014 року з-за неконкуретной ціни і стрибка валютних курсів.

У дилерів в нашій країні Subaru Legacy з’явиться в травні 2018 року, тому ціни і комплектації будуть оголошені ближче до старту продажів. У нас продається вантажопасажирська версія Legacy, універсал Outback, який, незважаючи на високу вартість, користується стабільним попитом.

Нинішнє покоління Subaru Legacy з’явилося в 2014 році, а на початку цього року пережила рестайлінг. Моторна гамма седана залежить від ринку: де-то він продається з 2,5-літровим двигуном потужністю 175 л. с., а де-то з 3,6-літровим потужністю 260 л. с. З яким мотором седан буде продаватися у нас поки невідомо. Незалежно від силового агрегату седан оснащується варіатором Lineatronic і повнопривідною трансмісією з муфтою підключення задніх коліс.

З чим пов’язане рішення повернути Subaru Legacy на наш ринок невідомо: навіть до кризи модель не продавалася тиражем більше тисячі екземплярів в місяць.