Розсекречено інтер’єр першого кросовера Lamborghini

Рассекречен интерьер первого кроссовера Lamborghini

У мережі з’явилася перша фотографія інтер’єру першого кросовера Lamborghini, який отримав назву Urus. Фотографія зроблена на одному з автомобілів передсерійної серії на заводі компанії в італійській Санта-Агата.

В інтер’єрі відчувається вплив ергономістів Audi, якій належить Lamborghini. Приладова панель у Urus, природно віртуальна.На центральній консолі розташовано два сенсорні екрани: верхній вузький, трохи нижче великий для управління більшістю другорядних функцій автомобіля.

Нижче знаходиться перемикач режимів роботи всієї електроніки, яка відповідає за рух. Режимів шість: Sabbio («Пісок»), Strada («Шосе»), Sport («Спорт»), Corsa («Раси»), Terre («Грунт») і Neve («Сніг»).

Кросовер отримає бензиновий чотирьохлітровий V8 з подвійним турбонаддувом. За словами розробників, такий агрегат дозволить автомобілю з місця набрати 100 км/год всього за 4 секунди, що зробить його найшвидшій моделлю в SUV-сегменті. Нагадаємо, що на даний момент лідерство ділять між собою BMW X6 М, Porsche Cayenne Turbo S і Bentley Bentayga. Також Urus отримає гібридну силову установку, причому ця модель буде єдиним гібридом Lamborghini.