Розсекречено інтер’єр нового Jeep Wrangler

Рассекречен интерьер нового Jeep Wrangler

Компанія Jeep опублікувала перші фотографії інтер’єру позашляховика Jeep Wrangler нового покоління, яке представлять в кінці цього місяця на мотор-шоу в Лос-Анджелесі.

На відміну від екстер’єру, який зі зміною поколінь практично не змінився, салон позашляховика зазнав кардинальних змін. Архітектура з вертикальною передньою панеллю залишилася колишньою, навіть кнопки склопідйомників залишилися в її центрі, але в іншому салон був серйозно перероблений.

На приладовій панелі у дорогих версій з’явиться великий кольоровий екран, а на центральній консолі 7-дюймовий екран мультимедійної системи Uconnect, змінилася форма дефлекторів вентиляції та оформлення, з’явилися нові елементи обробки.

Всі технічні деталі зберігаються в секреті, але завдяки кількох джерел ми знаємо, що нове покоління буде оснащуватися 2-літровим бензиновим турбодвигуном і 3,6-літровим атмосферним V6, а також 3-літровим турбодизелем.

Відразу після прем’єри на мотор-шоу в Лос-Анджелесі нове покоління Jeep Wrangler вирушить у виробництво: його продажі в США почнуться на початку наступного року. Приблизно через рік до 3 — і 5-дверним варіантів повинен додатися і пікап з дворядною кабіною і вантажопідйомністю близько 700 кілограмів.