Розсекречено інтер’єр нового «Геландевагена»

Рассекречен интерьер нового «Геландевагена»

В мережі виявилися перші фотографії серійного варіанту інтер’єру нового покоління позашляховика Mercedes-Benz G-класу, того самого легендарного «Геландевагена». Ми вже знаємо з численних шпигунських фотографій, що зовні машина практично не зміниться, а ось салон повністю перетвориться.

У машини з’явиться повністю нова передня панель зі старого тут, мабуть, лише ручка перед пасажиром. У позашляховика з’явиться нова приладова панель (але вона залишиться аналогової), впритул до якої буде пристикований 12,3-дюймовий широкоформатний екран інформаційно-розважальної системи. На мультируле з’являться сенсорні «кнопки», а на центральній консолі розмістяться клавіші включення блокувань. Також у G-класу круглі дефлектори, такі ж як у флагманського S-класу.

зовні «Гелик» практично не зміниться: у нього будуть добре впізнавані «квадратні» форми кузова, консервативний дизайн і яскраво-виражена брутальність у вигляді. Але технічно модель серйозно зміниться. Так, керівник напрямку G-Class Гюнтер Гетенке офіційно підтвердив інформацію про те, що передня підвіска позашляховика буде незалежною. Його колія ширше на 10 сантиметрів нинішнього покоління. Останнє повинно забезпечити більший запас простору в салоні.

Позашляховик збереже рамну конструкцію і повнопривідну трансмісію з трьома диференціалами і заниженою передачею: Гетенеке вважає це за ключовими особливостями даної моделі від яких не можна відмовлятися. Але в його конструкції будуть широко застосовуватися легкі матеріали, такі як алюміній, що дозволить суттєво знизити вагу машини.

Про двигуни для нового G-Class поки нічого невідомо окрім того, що він отримає 3-літровий V6 з подвійним турбонаддувом, який дебютував на деяких моделях Mercedes-AMG з індексом «43».

Офіційно компанія представить нове покоління G-Class наступного року.