Розсекречений зовнішність кросовера Lamborghini Urus

Рассекречен облик кроссовера Lamborghini Urus

Прем’єра першого в історії кросовера Lamborghini, який отримав назву Urus, все ближче: його покажуть в кінці цього року. Поки ж італійці дражнять публіку серією коротких відео, в якому кросовер показаний в різних стихіях.

У ролику, де кросовер штурмує повороти гоночної траси вперше промайнули фрагменти інтер’єру машини, а також зображення кросовера на екрані інформаційно-розважальної системи. Враховуючи, що зазвичай на такий графіку досить точно зображується машина, можна сказати, що це перше офіційне зображення майбутньої новинки.

Судячи з усього, кросовер буде дуже сильно нагадувати однойменний концепт. Однак у нього є і ряд відмінностей. Наприклад, машина буде мати похилий дах, плавно спадаючу до задньої частини, що робить Urus схожим на BMW X6. Іншим буде і аеродинамічний обвіс кросовера.

Кросовер отримає бензиновий чотирьохлітровий V8 з подвійним турбонаддувом. За словами розробників, такий агрегат дозволить автомобілю з місця набрати 100 км/год всього за 4 секунди, що зробить його найшвидшій моделлю в SUV-сегменті. Нагадаємо, що на даний момент лідерство ділять між собою BMW X6 М, Porsche Cayenne Turbo S і Bentley Bentayga. Також Urus отримає гібридну силову установку, причому ця модель буде єдиним гібридом Lamborghini.