Renault показала свій варіант Duster

Renault показала свой вариант Duster

Компанія Renault представила кросовер Duster під власною маркою. Саме таким він буде не тільки в Росії, але і в ряді країн, включаючи Україну, Алжир, країни Латинської Америки.

Крім шильдика на радіаторній решітці машину відрізняє інше вирішення передньої панелі в салоні. Круглі дефлектори вентиляції поступилися місцем прямокутним: на думку дизайнерів компанії так машина виглядає солідніше. Власне, на цьому всьому відмінності румунської Dacia від французького Renault і закінчуються.

Зовні машина змінилася еволюційно: стала вище підвіконна лінія, змінилися радіаторна решітка, стали ефектніше фари і ліхтарі. А ось салон Duster змінився повністю. Тут інші приладова панель, кермо (він тепер має дві регулювання), повністю змінилася передня панель. На центральній консолі вгорі розмістився екран мультимедійної системи, нижче блок «гойдаються» клавіш, ще нижче — блок управління клімт-контролем. Перед переднім пасажиром тепер не тільки бардачок, але і глибока полку. З’явилися цілком нові передні сидіння: у них покращено бічна підтримка.

Серйозно розширився список оснащення. Тепер Duster може оснащуватися клімат-контролем, системою кругового огляду з допомогою чотирьох камер, є система контролю «мертвих» зон, автоматичного перемикання фар з дальнього на ближній. Duster став першою моделлю Dacia, яка отримала бічні шторки безпеки. Також в дорогих комплектаціях з’явилася ключ-карта: Duster отримав систему безключового доступу та запуску двигуна кнопкою.

Технічно кросовер взагалі не змінився: він як і раніше базується на платформі В0 від Logan. Двигуни також залишилися колишніми. Коли машина з’явиться в Росії поки невідомо.