Рами для Mitsubishi Pajero Sport будуть робити в Нижньому Новгороді

Рамы для Mitsubishi Pajero Sport будут делать в Нижнем Новгороде

Горьковський автозавод приступив до серійного виробництва рам для позашляховиків Mitsubishi Pajero Sport, які збираються на калузькому СП ПСМА. Завод робить рами як для автомобілів з «механікою», так і з автоматичною коробкою передач.

В принципі, для газовцев така робота не в новинку: тут варили рами і для попереднього покоління позашляховика. Проект реалізується на основі угоди ПАТ «ГАЗ» з ТОВ «ПСМА Рус» і включає в себе послуги ПАТ «ГАЗ» по зварюванню рами для автомобіля Mitsubishi Pajero Sport, нанесення захисного антикорозійного покриття (фосфатування і катафорез) та постачання рам на конвеєр складального заводу концерну «ПСМА Рус» в Калузі.

Рами роблять на окремій площадці, створеної в 2013 році для випуску рам попередньої моделі Mitsubishi Pajero Sport. На нижегородському заводі обладнаний ділянку зварювання (закуплені зварювальні напівавтомати та обладнання для очищення повітря, встановлено обладнання для транспортування рам по лінії кондукторів), введена в експлуатацію лінія фосфатування, проведена модернізація діючої лінії катафорезу. Контрольне обладнання надано корпорацією Mitsubishi Motors.

В рамках підготовки виробництва рам для нової моделі Mitsubishi в цьому році на Газі встановлено нове зварювальне обладнання, поставлене Mitsubishi Motors Corporation, працівники Газу пройшли додаткове навчання специфіці виробництва несучих систем для нової моделі.