Продажі автомобілів в Росії ростуть восьмий місяць поспіль

Продажи автомобилей в России растут восьмой месяц подряд

Здається, російський авторинок все ж відійшов від кризи. Звичайно ж, свою роль зіграв ефект відкладеного попиту, але нові легкові автомобілі продаються все краще і краще.

У жовтні продажі нових легкових і легких комерційних автомобілів зросли на 17% до 148 597 штук, а за перші десять місяців цього року в Росії було продано 1 147 938 автомобілів, що на 11,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

«Відновлення російського автомобільного ринку продовжилося в жовтні з результатом, що перевищує минулорічний на солідні 17%. Це вже восьмий місяць позитивної динаміки поспіль, що є найтривалішим періодом безперервного зростання ринку пасажирських і легких комерційних автомобілів з 2012 року, — заявив голова комітету автовиробників Асоціації європейського бізнесу в Росії Йорг Шрайбер. — Звичайно, розмір сьогоднішнього ринку далекий від рекорду, досягнутого в тому році. Однак тішить те, що при поточних темпах відновлення річні продажі в 2017 мають хороший шанс досягти рівня, на якому був ринок в 2015 році».

Лідером за загальним обсягом продажів автомобілів на нашому ринку залишається бренд Lada: в жовтні продажі виросли на 23%. На другому і третьому місці корейські Kia (+16%) і Hyundai (+11%). Також до п’ятірки увійшли Renault (+18%) і Volkswagen (+15%).