Почалося виробництво автомобілів проекту «Кортеж»

Началось производство автомобилей проекта «Кортеж»

НАМИ почав виробництво пілотної, то є передсерійної партії автомобілів на Єдиної модульної платформі (ЄМП), призначених для посадовців і перших осіб Росії. Про це повідомив глава Мінпромторгу Денис Мантуров, який відвідав інститут і виробничі потужності.

На першому етапі НАМИ планує збирати по 150-200 автомобілів в рік, частина яких надійде у вільний продаж в кінці наступного року. Всього проектом визначено три моделі: седан, лімузин і мінівен. Спочатку проект передбачав також і створення кросовера, але терміни його появи, по всій видимості, вирішили відкласти до початку провадження комерційної партії обсягами 5000 автомобілів на рік з використанням виробничих потужностей підприємств партнерів.

«Новітні розробки, що лежать в основі «Єдиної модульної платформи», без перебільшення, багато в чому визначать майбутнє російського автомобілебудування та його позиціонування на світовій арені. З одного боку, ми створюємо сучасну конструкторську школу на основі самих передових технологій і підходів до проектування. З іншого – входимо у новий преміальний автомобільний сегмент. Окремо слід підкреслити, що однією з основних цілей проекту ЄМП є створення компетенцій з розробки, а також розвиток виробництва компонентної бази», — зазначив Денис Мантуров.

Найімовірніше, автомобілі проекту «Кортеж» дебютують на інавгурації нового президента Росії навесні наступного року. Саме на лімузині вітчизняного виробництва повинен з’явитися новий президент країни. Всі інші машини, як очікується, будуть показані публіці пізніше.