Папа Римський вирішив продати подарований Lamborghini

Папа Римский решил продать подаренный Lamborghini

Автомобільні компанії постійно змагаються в тому, щоб подарувати Папі Римському як можна більш крутий автомобіль. Весь автопарк понтифіка ділиться на церемоніальні автомобілі і ось такі «подарунки», машини на яких він ніколи не буде їздити. Lamborghini не залишилася осторонь і подарувала пантифику суперкар Huracan.

Папа Франциск логічно вирішив, що суперкар йому ні до чого (за кермом він пересувається на старому Renault і вирішив продати його. у Lamborghgini, здається, навіть не засмутилися. Особливу версію, яку відрізняють золоті смуги в колір прапора Ватикану, виставлять на торги аукціонного дому RM sotheby’s в травні наступного року. Крім смужок машину буде прикрашати автограф понтифіка. Всі виручені кошти будуть спрямовані на благодійність: відновлення будинків християн в Іраку і допомогу жінкам і дітям, які стали жертвами проституції.

Технічно особливий Lamborghini Huracan LP 580-2 нічим не відрізняється від тих, що можна купити в будь-якому дилерському центрі компанії. Машина оснащена 5,2-літровим двигуном V10 потужністю 610 к. с. До 100 км/год суперкар розганяється за 3,2 секунди. Максимальна швидкість складає 325 км/ч.