Pagani випустить суперкар за замовленням російського ательє

Pagani построит суперкар по заказу российского ателье

Ательє TopCar — одна з небагатьох російських автомобільних компаній, яку добре знають у всьому світі. Взагалі ательє займається тюнінгом автомобілів різних марок, але найбільшу славу здобуло за доведення Porsche. Аеродинамічні пакети TopCar позбавлені кіча, тому користуються попитом і на Заході.

Однак іноді TopCar отримує настільки складні замовлення, що ательє доводиться звертатися напряму до виробника. Так вийшло з ексклюзивною версією родстера Pagani Zonda No33. TopCar 8 місяців узгоджувало ескізи з Pagani, в результаті остання випустить ексклюзивний автомобіль на початку наступного року.

Родстер получт двоколірний вуглепластиковий кузов в стилі Zonda HP Barchetta, карбонове антикрило і карбонові повітрозабірники за спинками сидінь. В оздоблення салону будуть використовуватися тільки натуральні матеріали: дерево, алюміній і шкіра.

Так як даних про силовій установці немає, то найімовірніше вона залишиться без змін. Йдеться про 6-літровим V12 Mercedes-AMG потужністю 800 л. с.

Pagani офіційно припинила випуск Zonda в 2011 році, але до цих пір робить ексклюзивні версії цього суперкара на замовлення багатих колекціонерів.