Opel хоче стати прибутковим до 2020 року

Opel хочет стать прибыльным к 2020 году

Компанія Opel оприлюднила свій план розвитку на найближчі роки, який готувала з моменту переходу до нових власників, французькому концерну PSA. Плани, як водиться, масштабні, і найбільш сумнівним виглядає пункт згідно якого Opel стане прибутковим до 2020 року.

Справа в тому, що концерн General Motors і позбувся Opel, тому що останні десятиліття він приносив американцям виключно збитки. Як нові власники збираються переламати ситуацію? Компанія знизить кількість використовуваних платформ з нинішніх дев’яти до двох, а сімейство двигунів скоротиться з нинішніх чотирьох до двох лінійок силових агрегатів. Практично всі моделі компанії в майбутніх поколіннях будуть побудовані на платформах французького концерну PSA, у нього ж вони запозичать силові двигуни і трансмісії.

Згідно з планом, названому PACE! Opel вийде на 20 нових ринків (правда, Росія в ньому не значиться). До 2024 році Opel планує стати «зеленим автовиробником №1 в Європі»: всі моделі отримають гібридні або повністю електричні силові установки. До 2020 року поповниться лінійка кросоверів великий семимісцевою моделлю, яка приєднається до Opel Crossland X, Mokka X і Grandland X, а компактний хетчбек Corsa наступного покоління стане повністю електричним.