Новий водневий Hyundai тестують на дорогах Німеччини [шпигунські фото]

Прототип Hyundai, що працює на водневих паливних елементах, попався фотошпигунам на дорогах Німеччини.
Концептуальну версію неназваного позашляховика під ім’ям FCEV автовиробник представив ще в серпні, а офіційний дебют серійної версії планує влаштувати на Міжнародній виставці електроніки CES, яка пройде в Лас-Вегасі з 9 по 12 січня 2018 року. Очікується, що новинка буде значно дешевше попередньої водневої моделі ix35, яка була оцінена в 50 000 фунтів стерлінгів.

Новый водородный Hyundai тестируют на дорогах Германии [шпионские фото]

 

https://bestakbspb.ru/
Випробувальний мул майже ідентичний концепту FCEV, з тієї ж передньою панеллю і унікальною конструкцією коліс. Той же стрункий стиль з низьким аеродинамічним опором, але з новою мовою дизайну Hyundai, підкресленим тонкими світлодіодними фарами, подібними тим, які ми вже зустрічали на новому Kona. Втоплені дверні ручки — це данина аеродинаміці.
Серійна версія автомобіля отримає паливні елементи четвертого покоління Hyundai. У порівнянні з нинішньою технологією ix35 нова система стане на 20 відсотків легше і на 9 відсотків ефективніше, а також отримає 20-відсоткове збільшення потужності з виходом до 161 к. с. За заявою автовиробника, тепер автомобіль зможе забезпечити дальність поїздки до 800 км, а нова компоновка балонів означає, що водень зберігається в більш надійних ємностях.

Новый водородный Hyundai тестируют на дорогах Германии [шпионские фото]

 

Крім водневих паливних елементів Hyundai обіцяє «передові технології допомоги водієві», про які докладніше дізнаємося на виставці CES, коли автомобіль буде представлений.
Шпигунські знімки слідують за новинами про те, що японський автовиробник має амбітні плани щодо електрифікації своєї європейської лінійки. Головний операційний директор Hyundai Europe Томас Шмід в інтерв’ю Automotive News Europe заявив: «В Європі до 2020 року у нас буде 10 електрифікованих моделей з чотирма повністю електричними транспортними засобами, плюс гібриди і плагін-гібриди». А на запитання про перспективи нового позашляховика на паливних елементах відповів:
«Він буде мати діапазон 800 км, як звичайний автомобіль, і автономні можливості. Європейські продажі почнуться в наступному році. Обсяг, швидше за все, буде обчислюватися в сотнях, так як попит вищий, ніж ми можемо доставити. Поки на дорогах Європи у нас є 600 автомобілів на паливних елементах. Сподіваюся, наступного року ми збільшимо кількість на 100-150 одиниць».

Новый водородный Hyundai тестируют на дорогах Германии [шпионские фото]

 

 

Новый водородный Hyundai тестируют на дорогах Германии [шпионские фото]