Названі регіони, де найчастіше оформляють ДТП без даїшників

Названы регионы, где чаще всего оформляют ДТП без гаишников

Страховики назвали регіони, де водії найчастіше оформляють дрібні аварії не викликаючи на місце ДТП працівників Державтоінспекції, тобто вдаються до європротоколу. Незважаючи на те, що максимальна сума виплат за європротоколом діє в Москві, в лідерах за частотою звернень виявилася Ростовська область. Тут у 42% дрібні аварії оформляються за європротоколом.

На другому місці Самарська область (40%), замикає першу трійку Свердловська область (39%). Четверте місце ділять між собою Москва і Московська область, тут вдаються до європротоколу в третині випадків.

Втім, у кількісному вирахуванні в лідерах залишається Москва, де кількість оформлених європротоколів за перші дев’ять місяців цього року склало 44 472 (+25%). Пов’язано це з тим, що у столиці Росії зареєстровано найбільше автомобілів, а значить і аварії трапляються частіше. На другому місці Московська область з 22 305 європротоколу (+23%), на третьому — Санкт-Петербург (18 436, +8%).

Всього в Росії за 9 місяців 2017 року європротокол оформили 389 тис. автовласників, що на 32% більше, ніж роком раніше. Сума виплат склала 8,6 млрд рублів, що на 28% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Середня виплата при оформленні європротоколу за рік практично не змінилася і склала 22,7 тисяч рублів.