Москвичів чекає транспортний колапс у Сокільниках

Москвичей ждет транспортный коллапс в Сокольниках

Район Сокольників і так не найпростіше з точки зору трафіку місце в місті (хоча, в сучасній Москві простих місць з точки зору пробок вже і не залишилося). А тепер протягом двох років їх зовсім може чекати транспортний колапс — з-за будівництва станції метро «Стромынка» в районі змінюють схему руху на два роки.

На першому етапі — з 9 грудня 2017 року по 31 грудня 2019 року — закриють Сокольническую площа. Змінюються напрямки руху на п’яти вулицях: введуть односторонній рух на ділянці вулиці Сокольническая Слобідка від Русаковской вулиці до вулиці Сокольнический Вал, на ділянці вулиці Маленковской від вулиці Сокольнический Вал до вулиці Шумкіна, на ділянці вулиці Старослободской від вулиці до вулиці Шумкіна Сокольнический Вал.

Двостороннє рух організовують на ділянці 4-го Польового провулка від Сокольницької площі до 2-го Польового провулку та на ділянці Пісочного провулка від вулиці Сокольническая Слобідка до Сокольницької площі.

На другому етапі — з 31 січня по 31 березня 2018 року — обмежать рух на вулиці Стромынке. Для транспорту будуть доступні дві смуги з чотирьох.

У Центрі організації дорожнього руху (ЦОДР) визнали, що чекають осложения прогнозує дорожньо-транспортної ситуації в цьому районі і запропонували автомобілістам вибирати маршрути об’їзду. Ну а найкраще, на думку влади скористатися громадським транспортом, а на автомобілі їздити в так звані «внепиковые годинник». Правда, в ЦОДР не уточнили, в які години в Москві немає пробок.