Mitsubishi Pajero Sport отримав спецверсію в Росії

Mitsubishi Pajero Sport получил спецверсию в России

Компанія Mitsubishi представила на російському ринку обмежену серію позашляховика Pajero Sport. Зовні автомобіль не відрізнити від звичайних, але в салоні у нього — комбінована обробка з натуральної і екошкіра бежевого кольору.

Ця опція буде доступна виключно для топової комплектації Ultimate з 2,4-літровим турбодизелем. Інші опції, за винятком оббивки сидінь, в даній моделі залишаються без змін. Японці кажуть, що кількість автомобілів з таким інтер’єром буде обмежено.

При цьому, машини з таким салоном збирають в Таїланді, коли як інші версії Mitsubishi Pajero Sport виробляють на заводі » ПСМА в Калузі.

Нагадаємо, що раніше Mitsubishi Motors збільшила гарантійний термін на Pajero Sport до п’яти років. У перші два роки гарантія буде діяти без обмеження пробігу, а в наступні 36 місяців — на машини з пробігом не більше 150 тисяч кілометрів.

На російському ринку позашляховик представлений в чотирьох комплектаціях (Invite, Intense, Instyle і Ultimate) з 2,4-літровим турбодизелем (181 к. с.) і 3-літровим бензиновим V6 (209 к. с.).