Mercedes-Benz Sprinter Classic став на половину російським

Mercedes-Benz Sprinter Classic стал на половину российским

Російське відділення Mercedes-Benz відзвітувало про завершення ключового етапу локалізації виробництва фургона Mercedes-Benz Sprinter Classic, який збирають на потужностях «Групи ГАЗ» в Нижньому Новгороді.

Фургон отримав двигун російського виробництва, було локалізовано виробництво підвіски, деталей екстер’єру та інтер’єру, а також штампованих деталей кузова. Це дозволило довести локалізацію до 50%, що не так вже й мало для збирається в Росії іномарки.

З 2013 року спільно з «Групою ГАЗ» компанія АТ «Мерседес-Бенц РУС» виробляє всесвітньо відомий Sprinter T1N. Автомобіль отримав нові електронні системи безпеки, наприклад, ESP 9i, трансмісію, підвіску, двигун, та нове ім’я – Sprinter Classic. В цілому, абсолютно всі системи були адоптированы для експлуатації на російських дорогах. Спочатку штамповані деталі поставлялися з-за кордону. У 2015 році обидві компанії запустили виробництво штампованих деталей для фургонів Mercedes-Benz Sprinter Classic і «ГАЗель NEXT» на сучасному автоматизованому обладнанні.

Daimler постійно вивчає ринок і постачальників у пошуках надійних партнерів для збільшення ступеня локалізації. З 2016 року нові локальні партнери почали виробництво більшої кількості штампованих кузовних деталей: всі лицьові і внутрішні панелі дверей, бокові, крила і капот, а також основні силові елементи кузова. Виготовлення дверей і капотів здійснює «Група ГАЗ».

З січня 2016 року Mercedes-Benz Vans запустило в Ярославлі серійне виробництво двигунів з екологічною нормою Євро-5. Новий двигун доступний для всіх моделей Sprinter Classic в двох варіантах потужності і володіє неперевершеною економічністю. У зв’язку з переходом на більш високу екологічну норму зроблені серйозні доопрацювання систем двигуна. Так, дизельний двигун OM646 об’ємом 2,2 літра доступний у варіантах потужністю 109 і 136 л. с. Причому Росія є єдиним виробником, що поставляють в концерн Daimler компоненти для цього двигуна. Распредвал, блок циліндрів та головки блоку циліндрів експортуються з Росії в Глобальний Логістичний Центр Mercedes-Benz, що постачає запчастини на ринки по всьому світу.