Mercedes-Benz почав пошук постачальників для заводу в Підмосков’ї

Mercedes-Benz начал поиск поставщиков для завода в Подмосковье

Російське відділення Mercedes-Benz провело в Москві форум з метою підбору локальних постачальників для свого будується в Підмосков’ї заводу. У «Дні постачальника» взяло участь близько ста компаній, а також представники політичних та ділових кіл, включаючи представників відділів закупівель, якості і виробництва «Мерседес-Бенц».

Mercedes-Benz зацікавлений в тому, щоб постачальники були розташовані якомога ближче до заводу в Есипово Солнечногорського району Московської області. Уряд регіону готове надати підтримку для локалізації нових виробництв.

«Ми будемо випускати наші найбільш популярні моделі для російського ринку на новому заводі «Московія» на повністю гнучкій основі. Для цього нам потрібні надійні російські партнери, які зможуть запропонувати нам найвищу якість та інноваційні рішення. Таким чином, ми дотримуємося нашої основної стратегії по локалізації, закуповуючи матеріали на місці виробництва», — заявив член правління Mercedes-Benz Cars, відповідальний за закупівлі Клаус Цеендер. При цьому, в якості стимулу для створення виробництва може стати перспектива можливості експорту комплектуючих з Росії на заводи Mercedes-Benz по всьому світу.

Нагадаємо, що концерн Daimler AG будує в Сонячногірську районі Московської області власний завод з виробництва повного циклу легкових автомобілів Mercedes-Benz. На підприємстві планується збирати кросовери GLC, GLE і GLS. Як очікується, перші автомобілі будуть зібрані в 2019 році.