Mercedes-Benz оголосив про дату прем’єри нового CLS

Mercedes-Benz объявил о дате премьеры нового CLS

Нове покоління родоначальника класу «чотиридверних купе Mercedes-Benz CLS представлять буквально через тиждень на мотор-шоу в Лос-Анджелесі. Причому компанія покаже гібридну версію моделі.

На єдиному опублікованому поки офіційному зображенні видно лише фари зі стреловидними світлодіодними денними ходовими вогнями і радіаторна решітка з єдиним горизонтальним ламелем і фірмової трипроменевою зіркою.

Як і раніше базою для CLS послужить седан Е-класу. Його нове покоління побудовано на модернізованій платформі MRA. Незважаючи на збільшені розміри маса машини повинна знизитися за рахунок широкого застосування алюмінію в конструкції. Від флагманського S-класу CLS отримає підвіску Magic Body Control з камерою, скануючої дорогу перед машиною і здатною «притискати» або «розпускати» кожне колесо окремо, щоб машина долала нерівності непомітно для своїх пасажирів.

Єдине, що точно відомо про таке CLS: машина не отримає вантажопасажирської версії Shooting Brake, яку багато хто вважав однією з найбільш елегантних моделей німецького автовиробника. У Mercedes-Benz кажуть, що попит на таку модифікацію занадто низький для її рентабельного виробництва.