Місцевій владі дозволять самим вирішувати, кого пускати на виділенки

Местным властям разрешат самим решать, кого пускать на выделенки

Депутати Держдуми підготували поправки до проекту закону «Про організацію дорожнього руху», який незабаром пройде ключове друге читання. З проекту прибрали право регіональним і муніципальним органам влади встановлювати плату за проїзд до населених пунктів або окремі райони, але зате приготували нові преференції.

Наприклад регіони матимуть право самі вирішувати, кого пускати на виділені смуги для громадського транспорту: екстрені служби, пасажирські таксі, замовні автобуси з туристами і так далі, пише «КоммерсантЪ». Голова комітету з транспорту Євген Москвичев пообіцяв, що права пускати на виділенки автомобілі чиновників регіональні влади не отримають.

Крім того, регіони будуть самі вправі встановлювати час роботи платних парковок і де вони будуть платними, а де безкоштовними. Москвичев сподівається, що місцеві влади не будуть зловживати таким правом.

Нарешті, регіональні влади матимуть можливість ставити і прибирати камери фіксації порушень ПРАВИЛ дорожнього руху, дорожні знаки. Депутат вважає, що це допоможе оперативніше вирішувати відповідні проблеми.