Lamborghini Urus отримає спецрежим для їзди по пісках

Lamborghini Urus получит спецрежим для езды по пескам

Компанія Lamborghini продовжує підігрівати інтерес до свого першого в історії кросовера, який отримав назву Urus. Машину представлять у грудні, а поки італійці в короткому видеотизере розповіли про спеціальному позашляховому режимі роботи керуючої електроніки.

Він отримав назву Sabbio («Пісок» на італійському) і призначений для їзди по піску. Італійці ніколи не приховували, що одним з основних ринків збуту кросовера стане Близький Схід, місцеві багаті автовласників люблять порозважатися на своїх автомобілях по пустелі.

Всього Lamborghini Urus буде мати шість режимів керування електронними системами. Крім Sabbio, це Strada («Шосе»), Sport («Спорт»), Corsa («Раси»), Terre («Грунт») і Neve («Сніг»).

Кросовер отримає бензиновий чотирьохлітровий V8 з подвійним турбонаддувом. За словами розробників, такий агрегат дозволить автомобілю з місця набрати 100 км/год всього за 4 секунди, що зробить його найшвидшій моделлю в SUV-сегменті. Нагадаємо, що на даний момент лідерство ділять між собою BMW X6 М, Porsche Cayenne Turbo S і Bentley Bentayga. Також Urus отримає гібридну силову установку, причому ця модель буде єдиним гібридом Lamborghini.