Китайці клонували Land Rover Discovery

Китайцы клонировали Land Rover Discovery

По всій видимості марка Land Rover у китайців вважається виробником автомобілів самого найвищого класу, інакше з чого б це численним місцевим компаніям постійно займатися клонуванням різних моделей британських виробників? Черговим клоном став кросовер Changan X70A.

Машина зовні дуже нагадує Land Rover Discovery: той же «коробковий» дизайн, невелика сходинка даху, починається над сидіннями другого ряду, ліхтарі, ніби запозичені у оригіналу.

Втім, ні про яку конкуренцію з британською моделлю і мови бути не може. По-перше, Changang на 200 мм коротше Land Rover Discovery (його довжина 4620 мм), по-друге, машина має виключно передній привід і залишається тільки здогадуватися яких зусиль коштувало зробити фото кросовера, розтинає піски. Ну і нарешті під капотом знаходиться 1,5-літровий двигун потужністю 98 л. с.

Зате китайці б’ють ціною: Changan X70A стоїть на місцевому ринку 80 тисяч юайней, що в перерахунку на рублі становить трохи більше 725 тисяч рублів. З’явиться така машина у нас? Чому б і ні, адже у Changan є плани розвитку на російському ринку.