Карлос Гон: особистий автомобіль нікуди не дінеться

Карлос Гон: личный автомобиль никуда не денется

Багато експертів і навіть колишні топ-менеджери найбільших автоконцернів передбачають традиційного автопрому швидку кончину: мовляв особистий транспорт піде в минуле, як свого часу людство відмовилося від використання в якості такого коня.

Але глава альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi Карлос Гон, керівник компанії, яка за підсумками цього року може стати найбільшим автовиробником у світі, говорить, що особистий автомобіль нікуди не дінеться і нові сервіси, такі як каршерінг не є загрозою для автовиробників.

«Багато хто вважає, що Über замінить традиційний особистий автотранспорт. Це не так, це додаток, — говорить Гон. — Традиційний бізнес з виробництва та продажу автомобілів нікуди не зникне».

Карлос Гон говорить, що розвиток таких послуг як каршаринг і райдшаринг в кінцевому підсумку буде сприяти збільшенню глобальних продажів автомобілів до 2 трильйонів доларів на рік. Попит на таких розвинених ринках як Європа, США чи Японія стабілізувався, але потенціал для значного зростання продажів автомобілів в якості особистого автотранспорту є на великих ринках, в першу чергу, в Китаї та Індії.

На думку Карлоса Гона зростання продажів автомобілів буде підтримуватися зростанням добробуту населення країн, в яких, на його думку, перше до чого прагне більшість людей — особисте транспортний засіб.