Жовтень: злети і падіння на ринку

Октябрь: взлеты и падения на рынке

У жовтні цього року російський ринок виріс на значні 17%, трохи не дотягнувши до 150 тисяч проданих автомобілів. Лідери Топ-25 за популярністю на ринку залишилися колишніми, хоча намітилася цікава тенденція.

Найпопулярнішою моделлю став Kia Rio, хоча в жовтні його продажу трохи «просіли» — було продано 8779 автомобілів. На другому місці — вітчизняна Lada Granta з результатом 8208 автомобілів і її продажі зросли. Зростає популярність і ще однієї моделі Lada, яка замикає трійку — Vesta, чиї продажі склали 6629 автомобілів. А ось колись здавався непереможним Hyundai Solaris відкотився на п’яте місце (продажі впали більш ніж на третину), пропустивши вперед Hyundai Creta, їх продажі склали 5110 і 6460 автомобілів відповідно.

Це говорить про те, що при зміні поколінь Solaris, який додав у ціні, серйозно розгубив і популярність. Почали показувати негативну динаміку Kia Rio, які також оновився, побічно підтверджують цю тенденцію. Таким чином за підсумками року в лідери цілком можуть вийти моделі Lada, а «корейці» опустяться нижче. Втім, Kia Rio може допомогти з’явився в листопаді хетчбек X-Line.

Трохи втратив у популярності і седан Volkswagen Polo (4089 шт), але шосту позицію він за собою зберіг. Слідом ідуть Renault Duster (4054 автомобіля), Lada Largus (3761), Lada XRAY (3084) і Renault Logan (3068).