Infiniti анонсувала прем’єру нової моделі

Infiniti анонсировала премьеру новой модели

Компанія Infiniti продовжує дратувати громадськість майбутньої новою моделлю, яка буде представлена на мотор-шоу в Лос-Анджелесі через тиждень. Японці опублікували другий тизер, на якому видно частину радіаторної решітки і фара новинки.

Судячи з усього, в США Infiniti привезе нове покоління кросовера QX50. Судячи з шпигунським фотографіям і цього тизера друге покоління цієї моделі буде сильно перетинатися з однойменною концептом, який компанія показувала у січні на автосалоні в Детройті. у нього практично такий же силует, задні стійки будуть мати помітний зворотний нахил. У нового Infiniti QX50 фірмова радіаторна решітка забрана валикочарункової сіткою, в фарах розміщені характерні лінії світлодіодних ходових вогнів.

Технічної інформації про нове покоління Infiniti QX50 поки мало. Відомо лише, що він отримає новий 2-літровий бензиновий турбодвигун VC-T (Variable Compression Turbo) із змінним ступенем стиснення. Технологія дозволяє плавно регулювати висоту циліндрів, що змінює обсяг силової установки і ступінь стиснення від 8:1 для максимальної динаміки до 14:1 для економії палива. За словами інженерів компанії, новий двигун по потужності буде еквівалентний атмосферного 3,5-літровому двигуну, але його економічність буде вище на 27%.