Hyundai: 8 нових кросоверів за три роки

Hyundai: 8 новых кроссоверов за три года

У компанії Hyundai представили нову стратегію розвитку на північноамериканському ринку. Замість уявлення нових моделей у різних класах корейці вирішили зосередитися на самому швидко зростаючому, а значить і найбільш перспективному сегменті кросоверів.

Пов’язано це з тим, що продажі Hyundai ростуть в Північній Америці не так сильно, як було заплановано. Маркетологи визнали свої помилки і представили новий план, він на фото. Єдина відома модель, яка входить до «чудової вісімки», субкомпактний кросовер Kona, який вже продається в Європі і Південній Кореї. Також на слайді у верхньому рядку присутні дизельний і електричний кросовер, але тут мова йде про модифікації існуючих моделей, які раніше не були представлені у США.

А от всі інші моделі будуть абсолютними новими. Першим повинен з’явитися кросовер на водневих паливних комірках, його концепт у цьому році компанія показувала в Сеулі. Його виробництво почнеться до початку Зимових Олімпійських ігор, які пройдуть в Кореї в наступному році. Трохи інформації є і про субкомпактном кросовері А-сегменту. Це, швидше за все, Hyundai Carlino, який був показаний в Індії ще в минулому році. Для американського ринку, втім, модель серйозно перетряхнут, модернізують і доведуть до місцевих, вельми жорстких, вимог з безпеки.

Нарешті ще дві моделі — це нові покоління Hyundai Santa Fe і Grand Santa Fe: їх прототипи проходять дорожні випробування по всьому світу. Причому велика версія стане восьмимісній, це буде друга модель після Honda Pilot з такою конфігурацією салону.

І у фіналі йде якийсь Midsize CUV. Це модель загадка, не було ні концептів, ні навіть дизайнерських скетчів, які б могли на неї натякнути. Але немає сумнівів у тому, що мова йде про машину з купеообразным силуетом: таких автомобілів з’являється все більше в масовому сегменті кросоверів.