Ford починає використання екзоскелетів на складальних лініях (відео)

Майже як у голлівудських фільмах – люди з «суперсилою». Правда, поки тільки на заводах. Компанія Ford приступила до випробувань унікальної розробки — спеціального екзоскелету, створеного для співробітників автомобільних складальних ліній каліфорнійським стартапом Ekso Bionics.

Екзоскелет допомагає піднімати тяжкості (від 2,2 до 6,8 кілограмів на кожну руку), зменшуючи м’язову напругу у верхній частині тіла людини. Як зазначається, такий екзоскелет може допомогти в запобіганні виробничих травм, пов’язаних з м’язовою та розумовою втомою. За підрахунками Ford, деякі її працівники заводів піднімають руки в середньому 4 600 разів в день.Пілотний проект з використання пристрою зараз стартував на двох заводах компанії в США. Найближчим часом його тестування передбачається в інших регіонах, в тому числі в Європі та Південній Америці. EksoVest призначений для всіх працівників, що займаються навантаженням, — на заводі, на будівництві, в розподільних центрах і т. д.

Ford начинает использование экзоскелетов на сборочных линиях (видео)

Потрібно відзначити, що Ford впроваджує та інші інноваційні технології, покликані полегшити роботу фахівців та підвищити ефективність праці. Так, компанія використовує окуляри змішаної реальності Microsoft HoloLen в дизайнерських бюро для розробки нових моделей машин.