Fiat готує конкурента Renault Logan

Fiat готовит конкурента Renault Logan

Ми в Росії вже й не пам’ятаємо таке словосполучення «бюджетний Fiat» — останнім був седан Albea, який деякий час збирали в Росії, а от у деяких країнах позиції італійців в сегменті недорогих автомобілів досить сильні. Компанія анонсувала появу седана Cronos, який замінить морально і технічно застарілу Linea на багатьох ринках.

Поки компанія опублікувала лише видеотизер з профілем седана. За неофіційними даними, він буде створений на базі представленого навесні хетчбека Argo. увійдуть двигуни сімейства Firefly. Це літровий бензиновий атмосферний двигун і 1,3-літровий турбомотор. Найпотужніша версія HGT отримає 1,8-літровий мотор сімейства E. torq потужністю 140 л. с. Працювати цей двигун буде разом з 6-ступінчастим «автоматом».

Машину будуть збирати в Південній Америці, вона повинна дебютувати в Аргентині, а приблизно в середині наступного року добереться до Індії. Планів привезти цю модель в Європу у Fiat немає. У Росії седан також навряд чи з’явиться — італійці не збираються збирати машини в Росії, а везти Cronos до нас з Південної Америки або Аргентини немає сенсу, він вийде занадто дорогим.