ЕРА-ГЛОНАСС стане комерційної

ЭРА-ГЛОНАСС станет коммерческой

Компанія ГЛОНАСС планує представити в наступному році модернізовані пристрої (термінали) ЕРА-ГЛОНАСС, які будуть оснащені ще однією кнопкою. З її допомогою можна буде не викликати екстрені служби або звернутися в диспетчерську Центру, а отримати комерційні послуги.

Натиснувши на цю кнопку водій зможе викликати до місця дрібного ДТП аварійного комісара, технічну допомогу або замовити доставку бензину, пишуть «Известия». Нововведення пов’язані з тим, що з наступного року компанія «ГЛОНАСС» позбудеться бюджетного фінансування і вона шукає нові способи залучення коштів.

Раніше компанія робила наголос на кількість встановлених пристроїв, однак, стратегія була переглянута: тут звернули увагу, що комерційні послуги надають деякі автовиробники: водій також за допомогою кнопки в салоні може зв’язатися з диспетчерської.

Але й у тих, у кого вже встановлена лише кнопка SOS, з’явиться можливість отримати комерційні послуги: диспетчер Центру ЕРА-ГЛОНАСС буде переводити такі виклики на комерційний контакт-центр. Він запрацював на початку листопада цього року.

Продавати нові пристрої компанія планує через салони стільникового зв’язку, а встановлювати їх будуть в автосервісах.