BMW відкличе в США i3 з-за непристегнутой жінки

BMW отзовет в США все i3 из-за непристегнутой женщины

Компанія BMW буде змушена відкликати всі продані в США електричні хетчбеки i3 і припинила продажі цієї моделі, а також передачу клієнтам автомобілів, які були замовлені, але ще не встигли покинути дилерські центри.

Офіційні представники компанії відмовляються коментувати цю інформацію, тому фанати зібрали воєдино розрізнену інформацію і навіть роздобули спеціальну пам’ятку для співробітників дилерських центрів, по якій ті повинні відповідати на всі питання.

Отже, про сервісної кампанії буде оголошено в січні, вона добровільна і під неї підпадає 30 542 автомобіля 2014-2018 років випуску, з них 1159 знаходяться у дилерів. Але саме незвичайне в цьому відкликання — причина.

У пам’ятці йдеться про те, що в результаті краш-тесту Північноамериканської адміністрації по безпеці дорожнього руху (NHTSA) встановлено, що в аварії може серйозно постраждати водій, якщо этоженщина зростанням до 152 см вагою до 50 кілограмів. У разі, якщо вона не пристебнута ременем безпеки, то в аварії у неї можуть серйозно постраждати грудна клітка і шийні хребці.

Здавалося б – рішення просте, в машині потрібно пристібатися всім пасажирам, але американські чиновники заявили, що виставлять i3 низьку оцінку за безпеку, якщо проблема не буде усунена. Як виявилося в США є штат (Нью-Гемпшир), де ремені безпеки є обов’язковими тільки для водія і пасажирів молодше 18 років. Баварці поки випустили офіційний лист, в якому заявили, що працюють на вирішенням проблеми і рекомендують всім пристібатися в машині.