Автомобілі Lada в 2018 році отримають дистанційне управління

Автомобили Lada в 2018 году получат дистанционное управление

АвтоВАЗ з 2018 року почне оснащувати свої автомобілі системою дистанційного керування і моніторингу Lada Connect. Цікаво, що першою моделлю, яка отримає систему не стане Lada Vesta, а сама доступна Lada Granta.

Ні, це не пов’язано з тим, що Lada Granta бореться за лідерство серед найпопулярніших моделей а російському ринку (зараз вона поступається тільки Kia Rio). Справа в тому, що вона має електричну систему російської розробки, а система Lada Connect розробила «Лабораторією розумного водіння» саме під неї. Система буде входити в базове оснащення комплектації Luxe і пропонуватися в якості опції для комплектації Standard.

Крім того, саме на наступний рік заплановано оновлення Lada Granta, яка піддасться рестайлінгу (найімовірніше машину представлять влітку). Як пишуть «Ведомости» система Lada Connect додасть до ціни Lada Granta приблизно 10 тисяч рублів.

Нагадаємо, що система Lada Connect дозволяє дистанційно відкривати і закривати двері, запускати двигун або передпусковий підігрівач. З її допомогою можна провести дистанційну діагностику, а система телематики дозволяє дізнатися, де знаходиться машина.