Aston Martin розповів про самої екстремальної версії гіперкара Valkyrie

Aston Martin рассказал о самой экстремальной версии гиперкара Valkyrie

Компанія Aston Martin крім 150 дорожніх варіантів гіперкара Valkyrie випустить 25 машин, які не будуть мати допуску на дороги загального користування, їм буде дозволено виїжджати виключно на гоночні траси.

Тепер британці розкрили деякі секрети цієї модифікації, яка отримала ім’я Valkyrie AMR Pro. Отже, максимальна швидкість гіперкара буде досягати 400 км/год, а на його пілота в поворотах будуть діяти перевантаження в 3,3 G, які при гальмуванні з допомогою карбонових гальм виростають до 3,5 G. Звичайно, це ще не Формула 1, там перевантаження можуть досягати і 6 G, але цілком можна порівняти з тими навантаженнями, які відчувають пілоти прототипів категорії LMP в гонках на витривалість.

Судячи по єдиному скетчу версія AMR Pro отримає покращений аеродинамічний пакет з більш розвиненим переднім антикрилом. Для зниження ваги більшість компонентів підвіски буде виконано з карбону. Крім того, в Aston Martin позбавилися від усього зайвого в гіперкар: мультимедійної системи, клімат-контролю, вікна замінені на полікарбонатні. Адже це гоночний автомобіль!

Ніяких даних про потужності 6-літрового V12 на версії AMR Pro немає, в компанії лише кажуть, що перекалибровали його за рахунок чого зросла і потужність і крутний момент. Гіперкар отримає 18-дюймові колеса з шинами Michelin, такими ж, що використовуються в гонках спортпрототипів.

Крім, власне, самого гіперкара, власники Aston Martin Vlkyrie AMR Pro отримають доступ до бази команди Red Bull Racing, включаючи тренування на гоночному симуляторі, такому ж, що використовують пілоти команди при підготовці до гонок у Формулі 1. Також в ціну включено кілька тренувань. А якщо кілька власників AMR Pro раптом вирішать позмагатися один з одним, компанія готова забронювати будь яку гоночну трасу у світі і зайнятися доставкою, так і обслуговуванням гіперкарів.

Скільки коштує Aston Martin Valkyrie AMR Pro невідомо. Втім, це і неважливо: всі 25 гіперкарів вже розпродані, хоча поставки почнуться тільки в 2020 році.