2018 Volkswagen Polo і T-Roc отримали вищу оцінку Euro NCAP

З новими Polo і T-Roc Volkswagen демонструє, що навіть невеликі автомобілі можуть бути так само безпечні, як і великі моделі преміум класу. Під час краш-тестів Euro NCAP вони показали себе кращими в сегменті захисту пасажирів і пішоходів, за що отримали 5-зірковий рейтинг.

2018 Volkswagen Polo и T-Roc получили высшую оценку Euro NCAP

Потенційні покупці нового Polo будуть приємно здивовані, так як попередник, випускався вісім років, вже не «дотягував» до стандартів безпеки, особливо, коли мова заходила про системи запобігання аварій. Звичайно ж, ці два автомобіля невеликі (T-Roc наближається до розміру Golf), так і в ціні не так дороги — вартість Polo починається від 12 975 євро, а T-Roc — від 20 390 євро (у Німеччині).
Перший з них тестувався Euro NCAP в класі «суперміні». «Екзаменатори» прийшли до висновку, що він заслуговує на дуже високу оцінку в захисті дорослих — 96 %. А при зіткненні з боковим бар’єром і «стовпом» «захист всіх критичних областей тіла хороша, а тому Polo отримав максимальну оцінку». Захист дітей — 85 %, що є найкращим показником в сегменті, 76 % набрала захист пішоходів і 59 % системи допомоги і безпеки.

2018 Volkswagen Polo и T-Roc получили высшую оценку Euro NCAP

З таким же успіхом пройшов випробування і T-Roc в сегменті невеликих позашляховиків». Він набрав 96 % у захисті дорослих і 87 % — дітей, а тому показав результат навіть краще ніж Polo.
«В тесті фронтального зіткнення захист всіх критичних частин тіла двох манекенів була хорошою. Аналогічним чином, захист всіх критичних областей тіла манекенів також була хорошою в випробуваннях на бічні удари», — прокоментували в Євро NCAP.
Нижче ви можете подивитися, як ці дві моделі розбиваються об стіни і намагаються уникнути зіткнення з пішоходом завдяки своїм систем безпеки.