Дослідження: Tesla Model S випромінює більше СО2, ніж суперміні Mirage

Поки Toyota збирається відмовитися від двигунів внутрішнього згоряння до 2050 року, дослідники виявили, що Tesla Model S випромінює більше СО2, ніж суперміні Mitsubishi Mirage.
Як повідомляє Auto Express, дослідники з Массачусетського технологічного інституту (MIT) порівняли викиди СО2 на протязі всього життєвого циклу декількох автомобілів, включаючи BMW 7-Series, Mitsubishi Mirage і Tesla Model S. Результати здивували, оскільки виявилося, що Mirage насправді є найбільш екологічно чистим з групи, бо автомобіль випускає 192 г СО2 на умовний кілометр, Model S не сильно відстала — 226 г/км, в той час як 7-я серія показала результат 385 г/км.

Исследование: Tesla Model S излучает больше СО2, чем супермини Mirage

Ви запитаєте, як електромобіль може викидати CO2? Справа в тому, що дослідники MIT розглянули питання більш широко. Вони додали до реальних показників викидів випромінювання двоокису вуглецю під час виробництва транспортного засобу, а також передбачуване його кількість під час утилізації. Вони також вивчили, скільки СО2 буде викинуто в атмосферу під час виробництва електроенергії, необхідної електрокару.
При цьому дослідники підкреслили, що не намагалися очорнити позитивні сторони електричних транспортних засобів: «Та гібриди і електромобілі краще, ніж звичайні автомобілі такого ж розміру і потужності, навіть в місцях з інтенсивними викидами», — сказала Джессіка Транчик з MIT.