Гарячий Seat Leon Cupra R прийшов на ринок в обмеженому накладі

Новий флагманський хетчбек Seat Leon Cupra R спочатку показали на початку цього року на автосалоні у Франкфурті. Тепер автомобіль виходить обмеженим тиражем на світові ринки з ціною у Великобританії, починається від 35 тисяч фунтів стерлінгів.
Третя ітерація гарячої версії оснащена бензиновим двигуном потужністю 306 л. с. — на 10 «коней» більше, ніж Cupra 300. Вона представила нову вихлопну систему і аеродинамічний пакет, а також поліпшені гальма Brembo, адаптивну підвіску з динамічним керуванням і модифікований передній розвал коліс.

Горячий Seat Leon Cupra R пришел на рынок в ограниченном тираже

Всього буде випущено 799 одиниць Cupra R. В ексклюзивному матовому кольорі кузова, омедненными декоративними деталями, ковшоподібними сидіннями і абсолютно новою панеллю приладів.
Недавні чутки стверджують, що Seat планує виділити спортивний діапазон Cupra в окремий бренд, за аналогією з Citroën, зробили самостійним виробником колишній підрозділ DS. Як ми вже розповідали, були запатентовані найменування Bolero, Tango і Salsa, як вважають, для використання новим брендом Cupra.
В даний час найпотужнішою моделлю Seat є 296-сильна Leon Cupra 300. Версію Leon Cupra R автовиробник випускав в період з 2002 по 2005 роки, а в 2010-му воскресив найменування на другому поколінні Leon, додавши йому 24 кінські сили, щоб відокремити від стандартної версії.