Continental створила унікальну аудіосистему

Continental создала уникальную аудиосистему

У вересні на автосалоні у Франкфурті очікується не тільки маса цікавих автомобільних новинок, але і унікальні технічні інновації. Зокрема, компанія Continental, яка спеціалізується не тільки на покришках, представить унікальну аудіосистему… без динаміків! Що нова технологія собою являє?

Кращі з автомобільних аудіосистем розташовують дюжиною динаміків, які займають до 30 літрів об’єму, чимало важать і обмежують політ фантазії дизайнерів. В епоху боротьби з зайвою масою це стає проблемою, особливо з урахуванням поширення електромобілів. У компанії Continental придумали альтернативну систему Ac2ated Sound. Комплекс являє собою так звані актуатори або компактні перетворювачі, аналогічні по конструкції голівці звичайного динаміка магніту і котушки. Фахівці фірми навчилися інтегрувати їх в самі незвичайні місця і поверхні, перетворивши ті мембрани і змусивши звучати. Так, передні стійки краще підходять для високих частот, дверні панелі — для середніх, а підкладка даху і задня полиця — для низьких. Крім того, Ac2ated Sound стане в нагоді в голосовому спілкуванні людей з машинами.

Continental создала уникальную аудиосистему

«Візьмемо для порівняння скрипку. В ній смичок і струни — це перетворювач, а звучання залежить від корпусу інструменту», — пояснює інженер Дімітріос Патсурас. Враховуючи, що в автомобілі і так достатньо мембран, непотрібного дублювання краще уникнути.

У системи Continental Ac2ated Sound від трьох до 12 каналів, її маса не перевищить кілограм і всього літр об’єму, залишаючись практично невидимою в салоні. При цьому висока якість тривимірного звуку вже оцінили експерти. Перспективи новинки особливо великі на електромобілях, але і традиційні легковика цілком згодяться. Подивимося, як швидко інноваційна аудіосистема з’явиться на серійних машинах!

Источник: ELSA-AUTO.RU